فرماندار شهرستان باخرز
احمد شافعی
فرماندار شهرستان باخرز

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۵

شافعی فرماندار باخرز

تشکیل مجمع مشورتی بانوان گامی در راه افزایش نقش آفرینی بانوان در نظام تصمیم گیری و نیز افزایش سهم با نوان در فرآیند مدیریت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان باخرز :شافعی فرماندار باخرز در جلسه مجمع مشورتی بانوان گفت: سیاست دولت تدبیر و امید فراهم نمودن بستر فعالیت بانوان در عرصه های مختلف اجتماعی ،فرهنگی ،اقتصادی و ... می باشد وی گفت طبق برنامه های دولت که در جلسات مختلف مجمع مشورتی بانوان نیز تشریح گردیده است مسئولین اجرایی باید شرایط و زیر ساخت حضور و مشارکت زنان در عرصه های گوناگون را فراهم نمایند .
وی در ادامه افزود تشکیل مجمع مشورتی بانوان  گامی در راه افزایش نقش آفرینی بانوان در نظام تصمیم گیری و نیز افزایش سهم با نوان در فرآیند مدیریت می باشد و از این پس شاهد حضور پر رنگ تر بانوان در حوزه های فرهنگی ،اجتماعی ،عمرانی ، اقتصادی و تصمیم گیری های کلان در حوزه مدیریت خواهیم بود.
فرماندار باخرز در ادامه بیان داشت تلاش خواهد شد تا اعضای کمیسیونهای زیر مجموعه مجمع بانوان شهرستان در شوراها و کمیته های مربوطه متناسب با موضوعات حضور یابند تا بدینوسیله مسائل و مشکلات حوزه بانوان با جدیت بیشتری طرح و پیگیری شود.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری باخرز
تعداد بازدیدها : ۵۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان