فرماندار شهرستان باخرز
احمد شافعی
فرماندار شهرستان باخرز

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۹

شافعی فرماندار باخرز

اجتماعی شدن سلامت نیازمند همدلی و همکاری همه دستگاه‌ها و مردم است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان باخرز، احمد شافعی فرماندار شهرستان در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد با اشاره به مقوله اجتماعی شدن سلامت گفت: اجتماعی شدن سلامت فرآیندی است که به انسان شیوه های زندگی سالم در جامعه را می آموزد و میزان تاثیرگذاری افراد در جامعه را افزایش میدهد.وی افزود: لزوم فرهنگ سازی فرایند اجتماعی شدن سلامت به خصوص برای گروه های هدف کودکان نوجوانان و جوانان بسیار مهم و تاثیرگذار خواهد بود می‌توان از ظرفیت فضای مجازی در این راستا به بهترین نحو ممکن استفاده کرد.
فرماندارباخرزدرادامه به نقشه همه دستگاهها در این فرایند اشاره و اضافه کرد: اجتماعی شدن حوزه سلامت در یک ماه خاص خلاصه نمی‌شود و همه دستگاه‌ها و افراد در این موضوع نقش دارند و موظفند در این راستا با برنامه‌ریزی درست ورود پیدا کرده و آن را به یک فرهنگ عمومی در جامعه تبدیل کنند. اگر همه افراد جامعه در این زمینه احساس مسئولیت داشته باشند و با دستگاه های متولی کاری کنند میتوان به بهبود شرایط سلامت جامعه کمک کرد و و این موضوع همکاری و همراهی همه دستگاهها و مردم است.
تشکیل کانون سلامت محله در سطح شهر باخرز، بخش‌ها و روستاها، تشکیل گروه پیام گزاران سلامت و خانه مشارکتی سلامت شهرستان باخرز از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری باخرز
تعداد بازدیدها : ۴۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان