فرماندار شهرستان باخرز
احمد شافعی
فرماندار شهرستان باخرز

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۵/۱۶

شافعی فرماندار باخرز :

اگر‌ نتوانیم مشکلات اقتصادی را رفع کنیم، در دیگر حوزه ها با آسیب جدی مواجه خواهیم‌شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان باخرز، چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان یاد بود شهید دانش آموز رمضانعلی درویشی به ریاست شافعی فرماندار و با حضور اعضای شورای اداری در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

شافعی فرماندار باخرز در جلسه شورای اداری گفت: جمهوری اسلامی ایران در حوزه بین الملل و داخلی در وضعیت خاصی قرار دارد و خدمت در چنین شرایطی یک فرصت و موهبتی الهی است که همه مسئولان باید قدر آن را بدانند.وی افزود یکی‌از دغدغه های جدی ، مسئله اقتصادی است که جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی میتواند نقش بسیار مهمی در بهبود این وضعیت داشته باشد.اگر‌ نتوانیم  مشکلات اقتصادی را رفع کنیم، در دیگر حوزه ها با آسیب جدی مواجه خواهیم‌شد.
فرماندار باخرز در ادامه اظهار داشت یکی ار رویدادهای  امسال انتخابات  نمایندگی مجلس شورای اسلامی است که متاسفانه برخی کاندیداهای احتمالی مجلس، فعالیت هایی را در گوشه و کنار برای انتخابات آغاز کرده اند.هیچ مسئول و دستگاهی در سطح شهرستان،‌حق حمایت و استفاده از امکانات اداری برای  هیچ‌کاندیدایی را ندارد و در صورت مشاهده با فرد خاطی برخورد خواهد شد.
 شافعی فرماندار باخرز در ادامه افزود دستگاهها باید از تمام ظرفیت‌ها در راستای خدمت رسانی به مردم و کاهش هزینه ها اقدام‌کنند.نظارت دقیق بر روند اجرای پروژه ها و جذب اعتبارات باید توسط مدیران بیشتر شود.وی گفت با توجه به شرایط اقتصادی فعلی، نظارت بر بازار و اصناف هم باید با جدیت بیشتری دنبال شود و با متخلفین‌ و سودجویان برخورد جدی صورت خواهد گرفت.
در پایان جلسه از زحمات موسوی زارع در مدت خدمت در معاونت فرمانداری با اهداء لوح و هدایا تقدیر و تشکر و همچنین به مناسبت 17مرداد ماه روز خبرنگار از خبرنگاران فعال شهرستان قدردانی بعمل آمد
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری باخرز
تعداد بازدیدها : ۳۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان