فرماندار شهرستان باخرز
احمد شافعی
فرماندار شهرستان باخرز

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۲/۳۰

شافعی فرماندار باخرز :

شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تشکیل می شود

🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان باخرز شافعی فرماندار باخرز در جلسه توسعه و عمران شهرستان که با محوریت معین های اقتصادی و تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تشکیل شد با اشاره به شعار سال ابراز امیدواری کرد ....

🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان باخرز شافعی فرماندار باخرز در جلسه توسعه و عمران شهرستان که با محوریت معین های اقتصادی و تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تشکیل شد با اشاره به شعار سال ابراز امیدواری کرد امسال با تلاش همه نهادها و اقشار مختلف شهرستان جهش اقتصادی در شهرستان اتفاق بیفتد. وی به نقش و جایگاه ارکان حاکمیتی و مردم در این جهش تاکید و گفت از همه ظرفیت های توسعه در شهرستان استفاده خواهیم کرد .در این جلسه که تعدادی از مدیران ادارات و نهادها وفعالان اقصادی و شورای های اسلامی حضور داشتند نسبت به معرفی فعالان اقتصادی شهرستان تاکید و هیئت موسس شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان جهت اقدامات اجرایی معرفی گردیدند .
🔸شافعی فرماندار شهرستان باخرز در این جلسه ابرازامیدواری کرد شرکت تعاونی مذکور در اسرع وقت تشکیل شود و بتواند اقدامات عملیاتی و اجرایی پیرامون اساس نامه در شهرستان اجرایی نماید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری باخرز
تعداد بازدیدها : ۱۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان