فرماندار شهرستان باخرز
احمد شافعی
فرماندار شهرستان باخرز

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۴/۱۶

با حضور حسن زاده فرماندار شهرستان باخرز

عملیات ساماندهی گلزار شهدای کردیان و ارخود شروع شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان باخرز با حضور جواد حسن زاده فرماندار ، مهدویان بخشدار مرکزی ، نامداری ریاست بنیادشهید و امور ایثارگران ،جمعی از مدیران اجرایی ،شوراها و دهیاران روستاهای کردیان و ارخود کلنگ و عملیات ساماندهی و بازسازی مزار شهدای روستاهای کردیان و ارخود به زمین زده شد.
حسن زاده فرماندار شهرستان باخرز در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر گفت: امروز ما هر چه داریم از شهیدان و فرهنگ ایثار و شهادت است و ساماندهی گلزار شهدا نمونه ای بارز از مصادیق تکریم شهدا می باشد.
وی ضمن بیان اهمیت جایگاه شهدا و لزوم توجه بیشتر به شهدای گرانقدر گفت : جایگاه شهدا نباید فقط لفظی باشد بلکه باید جایگاه شهدا حفظ شود و ارزش نهاده شود.
حسن زاده بر ضرورت انجام بیشتر اقداماتی در خصوص ساماندهی بعضی از مزار شهدای شهرستان تأکید کرد و گفت: این اقدامات می تواند نقش مهمی در دستیابی کارگروه به اهداف و رسالت های خود داشته باشد.
فرماندار شهرستان باخرز در ادامه گفت: هر نوع باسازی مزار شهدا در شهرستان باید به تمام دستگاه های اجرایی ابلاغ و با هماهنگی بنیاد شهید صورت گیرد.
وی همچنین گفت: نصب عکس و تابلو از شهدا باید قانونی و با آرم بنیاد شهید باشد و از هرنوع شخصی سازی و یا نصب تمثال شهید در مکانهای شخصی پرهیز شود و نباید از جایگاه شهدا سوء استفاده شود.منبع : زیرپرتال فرمانداری باخرز
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان