فرماندار شهرستان باخرز
احمد شافعی
فرماندار شهرستان باخرز

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۹/۱۱

شافعی فرماندار شهرستان باخرز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر

ترویج فرهنگ، ارائه آموزش‌های صحیح درباره خطرات مواد مخدر واقدامات پیشگیرانه ضامن سلامت جامعه است

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان باخرز جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور اعضاء شورا و به ریاست شافعی فرماندار  در محل فرمانداری شهرستان تشکیل شد.
شافعی فرماندار شهرستان باخرز در این جلسه طی سخنانی با اشاره به پدیده شوم مواد مخدر و مسائل و مشکلاتی که برای خانواده و جامعه به همراه دارد بیان داشت: بهترین راه پیشگیری و مقابله با مواد مخدر، فرهنگ‌سازی است و تحقق آن به حمایت همه جانبه دستگاه های اجرایی، متولیان و خانواده ها نیاز دارد.وی در ادامه با تاکید بر شناسایی و افزایش توانمندی های جوانان گفت: گسترش آگاهی در مبارزه با مصرف مواد مخدر نیازمند همکاری و مساعدت تمامی مردم و مسئولین در تمامی حوزه ها می باشد.
فرماندار باخرز  در ادامه ضمن اهمیت برشمردن آموزش در این حوزه، اظهار داشتند: اصل پیشگیری باید از آموزش و پرورش شروع شود و انتظار می رود آموزش و پرورش گامهایی را در جهت آموزش مربیان و معلمین در جهت آموزش به دانش آموزان بردارد.
ایشان افزودند: ترویج فرهنگ ،ارائه آموزش های صحیح درباره خطرات مواد مخدر و اقدامات پیشگیرانه ضامن سلامت جامعه است .واولویت دولت پیشگیری از آسیب های اجتماعی بویژه در حوزه مبارزه با مواد مخدر است و موفقیت در این زمینه بدون شک استفاده از ظرفیت های مردمی و استفاده از رویکرد اجتماعی در مقابله با این معضل خانمان سوز می باشد و سیاست های دولت نیز در زمینه مبارزه با مواد مخدر با تاکید بر استفاده از همین ظرفیت ها برنامه ریزی شده است.
گفتنی است دراین جلسه روسای ادارات حاضر ضمن ارائه برنامه های مدنظر متبوع خود در راستای مقابله با مواد مخدر در مورد مباحث مربوطه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری باخرز
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان