فرماندار شهرستان باخرز
احمد شافعی
فرماندار شهرستان باخرز

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۹/۱۵

موسوی معاون فرماندار

تحقق اهداف دولت الکترونیک با گسترش و تقویت دفاتر پیشخوان و بهبود خدمات این دفاتر میسر می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان باخرز کارگروه فرعی دفاتر پیشخوان دولت به ریاست موسوی زارع معاونت فرمانداری و با حضور اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.
موسوی زارع در این جلسه گفت : دفاتر پیشخوان حلقه اتصال بین مردم و دستگاههای خدمات رسان هستند و تقویت این حلقه ضروری است.وافزود
برای سهولت کار، جلوگیری از اتلاف وقت و ایجاد فرصت برای دستگاه خدمات رسان به وظیفه اصلی خود، برخی از امور به بخش خصوصی ودفاتر پیشخوان واگذارشده است .
موسوی در ادامه افزود : با راه اندازی این دفاتر از موازی کاری دستگاه های دولتی جلوگیری شده است و حرکت به سوی دولت الکترونیک پیش می رود اما با این وجود مشکلات و انتقاداتی برچگونگی عملکرد این دفاتر وجود دارد.وی با بیان اینکه هدف اصلی این دفاترباید جلب رضایت مشتری و خدمات رسانی سریع و با کیفیت باشد،افزود: دفاترپیشخوان خدمات دولت در فعالیت های خود همواره قوانین و مقررات را رعایت کنند.
معاون فرماندار گفت: بسیاری از خدمات دستگاه های اجرایی از جمله مخابرات، آموزش و پرورش، شرکت های گاز، آب و برق در دفاتر پیشخوان دولت انجام می شود اما گاهی برخی از مشترکین از پرداخت نشدن به موقع قبوض توسط دفاتر پیش خوان دولت اعلام نارضایتی می کنند


منبع : زیرپرتال فرمانداری باخرز
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان