فرماندار شهرستان باخرز
احمد شافعی
فرماندار شهرستان باخرز

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۶/۱۱

استاندار خراسان رضوی

​شهرستان باخرز ظرفیت الگو شدن در زمینه اقتصاد مقاومتی را دارد

استاندار خراسان رضوی گفت: شهرستان باخرز می‌تواند مانند قلعه‌گنج در زمینه اقتصاد مقاومتی الگو باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان باخرز، علیرضا رزم‌حسینی در جلسه مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی که با محوریت شهرستان باخرز در این شهرستان برگزار ‌شد، اظهار کرد: آقای سعیدی‌کیا خدمات قابل توجهی را در قالب بنیاد مستضعفان در شهرستان قلعه‌گنج انجام دادند و هم‌اکنون با تجربه بیش از ۷ سال تلاش در قالب این مدل به خراسان‌رضوی آمده‌اند.

وی ادامه داد: در گام اول انقلاب بر اساس آمار و ارقام موجود توسط نظام جمهوری اسلامی، خدمات فوق‌العاده‌ای در حوزه‌های تامین زیرساخت‌ها از جمله برق، آب و گاز اتفاق افتاده است.

استاندار خراسان رضوی افزود: در گام دوم اما باید توانمند ساختن مردم و اقتصاد روستایی و شهری دنبال شود، چرا که علی‌رغم همه خدمات ارائه شده شاهد مهاجرت مردم از روستاها به شهرها هستیم.
رزم‌حسینی اضافه کرد: باید اداره روستاها به شرکت‌ها یا موسسات غیر دولتی سپرده شود تا مسیر توسعه با جدیت بیشتر و متمرکزتری دنبال شود.

وی خاطرنشان کرد: اهداف ما در مدل اقتصاد مقاومتی کاهش نرخ بیکاری، افزایش ضریب امنیتی، توسعه پایدار و توزیع عادلانه ثروت است که باید تحقق یابد.

استاندار خراسان رضوی گفت: مدل اقتصاد مقاومتی بر تربیت اقتصادی مردم تاکید دارد و می‌خواهد برای ایجاد اشتغال وحدت ایجاد کند.

🔷رزم‌حسینی خاطرنشان کرد: مردم شهرستان باخرز باید از این فرصت پیش آمده استفاده کنند تا با همدلی و تلاش الگوی بسیار خوبی در زمینه اقتصاد مقاومتی باشند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری باخرز
تعداد بازدیدها : ۴۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۰۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۶۶۸۲۵ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۵ نفر
آماربازدیدکنندگان