فرماندار شهرستان باخرز
احمد شافعی
فرماندار شهرستان باخرز

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۶/۱۱

سعیدی کیا نماینده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور

الگوی اقتصاد مقاومتی مدل توسعه مردم‌محور است

نماینده تام‌الاختیار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در توسعه باخرز با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بالقوه مردم گفت: الگوی اقتصاد مقاومتی به نوعی یک توسعه مردمی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان باخرز، محمد سعیدی‌کیا در مراسم امضای تفاهم‌نامه معین اقتصاد مقاومتی شهرستان باخرز که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: در مسیری که تا به امروز در راستای اجرای طرح‌های توانمندسازی مردم پیموده‌ایم، آقای رزم‌حسینی مشوق من بوده‌اند.

وی ادامه داد: نام طرح توانمندسازی ما که قرار است با همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرستان باخرز اجرایی شود، «آبادانی و پیشرفت جامع» و شعار آن کار با مردم برای مردم است.

نماینده تام‌الاختیار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حوزه توسعه باخرز با محوریت مثلث توسعه اقتصادی بیان کرد: اگر فضای کار فراهم شود، مردم توانا هستند؛ اگر در قلعه‌گنج توفیقاتی حاصل شده، نتیجه فراهم شدن بسترهای لازم برای مردم است. 

سعیدی‌کیا ادامه داد: اگر به رغم همه خدمات ارائه شده در کشور، هنوز نقاط محرومی وجود دارد، به این دلیل است که الگوی مناسبی در این زمینه وجود نداشته است.

وی با بیان اینکه توانمندسازی مردم با هدف تحقق معیشت پایدار، یکی از اصول طرح آبادانی و پیشرفت جامع است، خاطرنشان کرد: مردم بسیار توانمند هستند لذا در اجرای این مدل از نظرات مردم و قشرهای مختلف استفاده خواهیم کرد. 
نماینده تام‌الاختیار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در انتها بیان کرد: متاسفانه در کشور توسعه بر پایه پروژه‌محوری بوده است در حالی که در  مدل اقتصاد مقاومتی، توسعه در نتیجه مردم‌محوری است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری باخرز
تعداد بازدیدها : ۶۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۳۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۸ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۶۶۸۵۰ نفر
تعداد کاربران مهمان ۶۶ نفر
آماربازدیدکنندگان