فرماندار شهرستان باخرز
احمد شافعی
فرماندار شهرستان باخرز

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۴/۱۷

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی:

نمایندگان به برنامه های استاندار خراسان رضوی اعتقاد دارند

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با بیان این که نمایندگان استان به برنامه های استاندار اعتقاد دارند؛ گفت: رویکرد آقای رزم حسینی در حوزه اقتصاد مقاومتی قابل تقدیر است و امیدواریم نتایج ملموسی در زندگی مردم داشته باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حمید بنایی در نشست مشترک اعضای مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با استاندار اظهار کرد: بعد از حضور آقای رزم حسینی در استانداری، مقرر شد هر دو تا سه ماه، در جلسه مشترک مجمع نمایندگان استان با حضور استاندار، مشکلات حوزه های انتخابیه رصد شود. 
وی افزود: امروز به درخواست آقای استاندار جلسه ای با حضور 14 نماینده استان برگزار شد و مباحث اصلی استان مانند خطوط ریلی، سرمایه گذاری، آب، حاشیه نشینی، بنیاد مسکن و مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی تصریح کرد: در ابتدای فعالیت آقای رزم حسینی در استانداری، جلسه ای با حضور تمامی 18 نماینده استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد که در سنوات گذشته سابقه نداشت و نشان دهنده حمایت همه جانبه نمایندگان از ایشان بود.
وی در ادامه بر ضرورت تدوین استراتژی مشخص به منظور تداوم اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی در سال های آینده تاکید کرد و گفت: تاکنون اقدامات خوبی توسط معین های اقتصاد مقاومتی انجام گرفته است اما برای اطلاع مردم باید گزارش هایی از نتایج این اقدامات منتشر شود. 
بنایی با اشاره به ضرورت واگذاری پروژه های نیمه تمام عمرانی به بخش خصوصی تصریح کرد: 189 پروژه نیمه تمام عمرانی در استان شناسایی شده است که امکان واگذاری آن ها به بخش خصوصی وجود دارد اما هنوز اقدامی در این رابطه انجام نگرفته است.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی بر ضرورت تسریع در تعیین تکلیف پرونده پدیده شاندیز هم  تاکید کرد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۳۵۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان