فرماندار شهرستان باخرز
احمد شافعی
فرماندار شهرستان باخرز

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۵/۱۹

شافعی فرماندار باخرز :

جانبازان و آزادگان میراث ارزشمند دفاع مقدس برای نسل جوان هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان باخرز، جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به ریاست شافعی فرماندار و با حضور اعضای شورا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

شافعی فرماندار باخرز در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با اشاره به اهمیت تجلیل از جانفشانیهای شهدا و ایثارگران در نظام جمهوری اسلامی گفت:  باید از ظرفیت جانبازان و آزادگان بعنوان سرمایه های ارزشمند دفاع مقدس در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنا شدن نسل جوان با ایثارگریها و رشادتهای رزمندگان دفاع مقدس استفاده کرد و این زحمات را ارج نهاد.
وی افزود: به هر میزانی که به جامعه شهدا، جانبازان و ایثارگران خدمات ارائه شود، باز هم نسبت به کاری که آنها برای کشور انجام داده اند، بسیار ناچیز خواهد بود.همه دستگاهها موظفند در چارچوب قانون خدمات خود را در حد توان در راستای حل مشکلات این عزیزان ارائه دهند.
شافعی اضافه کرد: با توجه به محدود بودن استخدامی در دستگاههای اداری، خانواده‌های محترم شهدا و ایثارگران میتوانند علاوه بر استفاده از سهمیه 25 درصدی ظرفیت استخدامی، از تسهیلات اشتغالزایی که در حوزه های مختلف وجود دارد استفاده کنند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری باخرز
تعداد بازدیدها : ۳۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان