فرماندار شهرستان باخرز
احمد شافعی
فرماندار شهرستان باخرز

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۱/۱۵

شافعی فرماندار باخرز :

سیاست خارجی ایران در قدرتمندترین شرایط خود قرار دارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان باخرز، احمد شافعی فرماندار شهرستان باخرز باخرز در همایش گرامیداشت شهدای مجاهد زن گفت :مروز به برکت خون شهدا و تلاش های وزارت امورخارجه، سیاست خارجی ایران در قدرتمندترین شرایط خود قرار دارد .....

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان باخرز، احمد شافعی فرماندار شهرستان باخرز باخرز در همایش گرامیداشت شهدای مجاهد زن گفت :مروز به برکت خون شهدا و تلاش های وزارت امورخارجه، سیاست خارجی ایران در قدرتمندترین شرایط خود قرار دارد و هیچ معادله ای در جهان و خاورمیانه بدون جمهوری اسلامی ایران صورت نمیگیرد.به برکت شریان حیاتی‌که شهدا ایجاد کردند، جمهوری اسلامی ایران با وجود همه دشمنی‌ها، در بهترین وضعیت قرار دارد.وی افزود سردار شهید سلیمانی، معادلات منطقه ای‌ با همفکری سیاست خارجی، بهترین شرایط را در حوزه های امنیتی و دفاعی برای کشور رقم زد.کسی حق ندارد توفیقات نظام جمهوری اسلامی را زیر سوال ببرد و دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را برای حل مشکلات اقتصادی به کار گرفته است.
فرماندار شهرستان باخرز در ادامه اظهار داشت حذف جامعه بزرگ زنان که حدود ۵۰ درصد جمعیت کشور را در بر میگیرد کار اشتباهی است، چرا که زنان از همان صدر اسلام تا الان در عرصه های مختلف برای اسلام و انقلاب از جان خود و عزیزانشان گذشتند. ما شرمنده شهدا و خانواده شهدا هستیم و از این عزیزان تقاضا داریم برای ما دعا کنند تا بتوانیم در شرایط سخت کنونی، وظایفمان را در راستای اعتلای نظام جمهوری اسلامی به بهترین نحو ممکن انجام دهیم.
شافعی فرماندار باخرز در پایان گفت : امروز نباید بگذاریم امید به آینده را از ما بگیرند.ممکن است در دولت و دیگر حوزه ها ضعفهایی وجود داشته باشد ولی قطعا آینده کشور به برکت خون شهدا و تلاش و همت آینده سازان این نظام، روشن خواهد بود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری باخرز
تعداد بازدیدها : ۴۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان