فرماندار شهرستان باخرز
عباس حسن نژاد سلامی
فرماندار شهرستان باخرز

    .     .     .
۱۳۹۵/۰۹/۲۳

دفاتر پیشخوان روستایی

  • دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی درروستا (دفاتر پیشخوان روستایی)

برابر شرایط مندرج در آیین نامه تاسیس و بهره برداری دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی مصوب 1389/3/18 و پیرو مصوبات کارگروه استانی خراسان رضوی در جلسه مورخ 1392/9/6 و همچنین جلسه توسعه و ساماندهی دفاتر پیشخوان دولت روستایی مورخ 1393/3/31 دستورالعمل تاسیس دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی درروستا (دفتر پیشخوان خدمات روستایی) تدوین و ابلاغ گردید.
کارگروه فرعی دفاتر پیشخوان شهرستان خوشاب نیز پس از برگزاری جلسات متعدد و بحث و بررسی اعضای کارگروه، اقدام به ثبت نام از متقاضیان نمود.

در اولین مهلت ثبت نام، کارگزاران سابق دفاتر ICT در اولویت قرار داشتند که پس از پایان مهلت در نظر گرفته شده(آخر مهرماه نود و سه) فراخوان عمومی برگزار گردیدو از عموم متقاضیان واجد شرایط ثبت نام به عمل آمد(مهلت فراخوان اولیه تا دهم آبان ماه نود و سه) . چنانچه هم اکنون نیز شخصی متقاضی تأسیس دفتر پیشخوان روستایی باشد می تواند پس از مطالعه آیین نامه های مربوطه (از همین صفحه قابل دریافت می باشد) با مراجعه به فرمانداری شهرستان اقدام به ثبت نام نماید که درخواست ها پس از مطرح شدن و تایید در کارگروه فرعی شهرستان، جهت بررسی بیشتر و انجام مراحل بعدی به کارگروه استانی ارسال خواهد شد.

 
دریافت دستورالعمل تاسیس دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی درروستا (دفتر پیشخوان-  خدمات روستایی) مصوب 93/3/31 کارگروه استانی و
دریافت آیین نامه ایجاد و بهره برداری از دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی مصوب 1389/3/18 از لینک زیر


منبع : فرمانداری باخرز
۱۰۰۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان